
Підшипник кульковий радіальний 80018 (608 ZZ) (мінім. партія 10 шт (туба))
26,40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80018
+380 (67) 761-77-38
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник кочення кульковий радіальний однорядний з двома захисними шайбами (метал) 8x22x7
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80018 |
| Вага (кг) | 0,013 |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 8мм |
| Висота B (мм) | 7 мм |
| Каталожний номер | 80018/608ZZ/608 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120409 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 22 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26,40 ₴
