Застосування: DACIA SANDERO 1.4 2008.06
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70003 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Renault, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Logan, Largus, Micra, Almera, Pulsar, XRAY, Clio, Sandero, Kangoo, Logan/Stepway, Note, Megane |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 37 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,72 ₴

