Застосування: PEUGEOT 307/Citroen C5 01-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB60101 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen, Opel |
| Сумісність з моделлю | 208, 307, C4 Cactus, RCZ, 308, 207, C3, DS5, C-Elysee, Partner, DS3, C4, Berlingo, Crossland X / Crossland, C5 |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 82 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 36 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 127,41 ₴



