Застосування: SUBARU/TOYOTA Trezia 11-/Prius 10-/Yaris 06-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90692 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 75 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Subaru, Toyota |
| Сумісність з моделлю | iQ, Trezia, IQ, Yaris, Charade, Prius |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 40 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 75 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 39 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788,94 ₴

