Застосування: HONDA/JAGUAR/LAND ROVER Accord 02-/F-Type 12-/XJ 10-/Range Rover 11-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90257 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 86 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Rover, Jaguar, Land Rover, Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, FR-V, Range Rover Sport, F-Type, XE, XK, XJ, XF Sportbrake, XF, xf sportbrake, Range Rover Evoque, Range Rover, Accord |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 48 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 86 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 334,87 ₴

