Застосування: FIAT DOBLO Cargo (223) 1.4 (19328)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80011 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Ford, Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Grande Punto, 500C / 595C / 695C, 146, 500 C, Bravo, Spider, Bipper, Nemo, Brava, Ypsilon, Linea, Palio, MiTo, Doblo, Punto, E-Mehari, 145, Fiorino, 500 |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 37 |
| Додаткова інформація | з магнітним кільцем ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 762,64 ₴

