Застосування: NISSAN BLUEBIRD 07.89-90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90208 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 76 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Prairie, Bluebird, Primera, G20, i30, Maxima, Cefiro, I30 |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 76 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000,79 ₴



