Застосування: MAZDA 626 GE 92-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB90203 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus, MX-5, 323, Xedos, MX-6, Carens, Shuma, 626, RX-7, 6 |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 42 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 80 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049,49 ₴



