
Піднипник маточини колеса з елементами монтажу
984,23 ₴
- В наявності
- Код: WB80054
+380 (67) 761-77-38
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піднипник маточини колеса з елементами монтажу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80054 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Конструктивні особливості | З магнітним кільцем ABS |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Grande Punto, Bipper, Punto, Nemo, Brava, Linea, Ypsilon, Bravo, Fiorino, Stilo |
| Ширина | 33 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 35 |
| Додаткова інформація | з вбудованим датчиком ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Ширина mm | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 984,23 ₴
