Застосування: FIAT Doblò 01-/Punto 93/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80016 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Fiat, Lancia, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Dedra, Palio, Spider, Doblo, 155, Punto, Delta, Tempra, Tipo, Brava, Linea, 146, 145, Bravo, Coupe |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 37 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 818,65 ₴

