Застосування: LADA SAMARA 85-90
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB80012 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | 112, 110, Priora, Granta, 111, Oka |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 30 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 60 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 516,22 ₴

