Застосування: DACIA/NISSAN/RENAULT Logan 04-/Sandero 07-/Kubistar 03-/Kangoo 97-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70044 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Rapid, Vesta, Express, Kubistar, XRAY, Clio, Sandero, Laguna, Kangoo, Logan/Stepway |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 25 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 55 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 43 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 083,58 ₴

