Застосування: NISSAN/OPEL/RENAULT Interstar 02-/Movano A 98-/Master II 98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70025 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Master, Interstar, Movano |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 49 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 84 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 816,51 ₴

