Застосування: RENAULT/DACIA Clio 90-/Solenza 03-/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70009 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, 1.1, 11, Express, Clio, Super 5, 19, Solenza, Supernova |
| Тип підшипника | Кочення |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 35 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 65 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | роликовий |
| Ширина mm | 35 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830,82 ₴

