Застосування: RENAULT CLIO II 9/98-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70004 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Twizy, Largus, 1.1, 11, Micra, Safrane, Clio, Sandero, Super 5, 19, Note, Megane |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 25 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 52 |
| Сторона встановлення | задня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 773,36 ₴



