Застосування: Renault Clio 90-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB70001 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 37 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Nissan, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Logan, Rapid, Largus, Espace, 21, Scenic, Kubistar, XRAY, Clio, Sandero, Laguna, Kangoo, 19, Logan/Stepway, Megane |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 37 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 613,62 ₴



