Застосування: VW GOLF 87-| PASSAT 88-
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WB12104 |
| Виробник | SATO tech |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Corrado, Polo, Toledo, Ibiza, Passat, Caddy, Cordoba, Jetta, Golf |
| Тип підшипника | Кульковий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр mm | 40 |
| Додаткова інформація | без ABS |
| Зовнішній діаметр mm | 72 |
| Сторона встановлення | передня вісь |
| Тип | кульовий |
| Ширина mm | 37 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 697,38 ₴



