
Гальмівні диски задні SKODA OCTAVIA A5 / SUPERB / 282x5x10,5
2 511 ₴
- В наявності
- Код: DDF1306
+380 (67) 761-77-38
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні диски задні SKODA OCTAVIA A5 / SUPERB / 282x5x10,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | DDF1306 |
| Виробник | Ferodo |
| Висота | 49 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Toledo, Tiguan, Touran, Leon, Octavia, Yeti, Altea, Eos, Golf, A3, Passat, Superb, Alhambra, Q3, Jetta |
| Тип | Невентильовані |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Мoдель | Octavia |
| Марка | Skoda |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 511 ₴
