
Прокладка выпускного коллектора Ford Escort 1,4 -1,8 CVH
68 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Код: 30.0086
+380 (67) 761-77-38
Андрійповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Указанные номера запчастей, являются полными аналогами INA-FOR INF30.0086
FORD 6143745®, FORD 6591016®, VICTOR REINZ 712733210, BGA MG4302, CORTECO 026627P, FA1 413002, ELRING 705811, AJUSA 13025100, VICTOR REINZ VR702733210, FISCHER FS413002, PAYEN PYJC790, GEORG FISHER 413002, PARTS-MALL 0220010241P, GOETZE 3102447320, ELWIS ROYAL 0326540
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ESCORT |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort |
| Кросс-номери | AJUSA 13025100; BGA MG4302; Corteco 026627P; ELRING 705811; ELWIS ROYAL 0326540; FA1 413002; Ford Motor Company 6143745; GOETZE ENGINE 3102447320; Victor Reinz 712733210 |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 367 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | Orion |
| Марка | Ford |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 ₴
